Stap 2 (optioneel):

J19nu NOP Busuitje

13 mei 2018 13:22
Er zijn geen bustickets meer beschikbaar.

Zondag 20 mei, Eerste Pinksterdag. Maar ook de dag dat jij met al je kameraden van de Noordoostpolder een feestje kan bouwen in Eesveen. In uitgaanscentrum Smithy’s speelt de band Vangrail en J19nu is er helemaal bij! Samen met alle dorpen uit de Noordoostpolder gaan we los tijdens dit busuitje naar Smithy’s!!

Bij zijn? We hebben een beperkt aantal plekken in de bus dus geef je snel op! Het kost je slechts €5,- als lid en €10,- als niet lid (exclusief €10,- entree)! Opgeven kan via de site van je eigen afdeling!

Ens: 22.00u
Kraggenburg: 22.10u
Marknesse: 22.20u
Luttelgeest: 22.30u
Smithy’s Eesveen: 23:00u

of

Nagele: 21.40u
Tollebeek: 21.50u
Espel: 22.00u
Creil: 22.10u
Rutten: 22.20u
Bant: 22.30u
Smithy’s Eesveen: 23.10u

 

De bus gaat om 02.30u terug naar de polder!

Tot dan!

20

05

J19nu NOP Busuitje

20 mei 2018

Zie tekst

Volg ons op snapchat!